Blog

Yağmurda Nasıl Çizme Olur

20 Kasım 2017

Yağmurda kullanılan çizmelerin en büyük özellikleri su geçirmez ve kaymaz tabana sahip olmalarıdır. Bu açıdan yağmurda nasıl çizme olur sorusunun pek çok cevabı bulunur.

Kapıda Ödeme ile Alışveriş

18 Kasım 2017

Sanal alışveriş döneminin çıkması ile birlikte başlayan ve önceleri kredi kartı, banka havalesi gibi yöntemlerle yapılan alışverişler kişilerin bu sitelere olan güvenilirliğinden ötürü kapıda ödeme yöntemlerini de satış gerçekleştiren sitelere ve sosyal medya üzerinden satış yapan kişilere bu yöntemi gerekli hale getirmiştir.

Çizme Genişletme Yöntemleri

18 Kasım 2017

Çizmeler her zaman istenilen kalıplarda bulunmuyor. Bu nedenle çizme genişletme yöntemleri bulunuyor. Çizmelerin hem ayağın içinde bulunduğu bölüm hem de baldır kısmının dar olduğu görülebiliyor.

Online Ayakkabı Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

17 Kasım 2017

Gelişen teknoloji insan hayatına çok fazla yarar sağlarken bazen olumsuz şeylerde yaşanmakta. En büyük sorun internet sitesi aracılığı ile satış yapan alışveriş sitelerinde yaşanıyor.

Kürk Modası ve Ayakkabı

16 Kasım 2017

Bu yıl yine bütün ihtişamı ile göz önüne çıkan kürkler modasının geçmediğini bir kez daha gösterdi. Kadınların en özel ve güzel zamanlarına şık bir dokunuş getiren bu ürünle yine onlarca çeşidi ile sektördeki yerini aldı.

İnstagram Ayakkabı Butik

15 Kasım 2017

İnstagram kullanıcıların hizmetini sunulduğu ilk zamanlarda sadece fotoğraf çekilip paylaşılan bir platform olarak yer alsa da daha sonrasında ticari bir alan haline gelerek pek çok kişi tarafından online ürün satışı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Hangi Botlar Su Geçirmez

14 Kasım 2017

Soğuk ve yağışlı havalarda ayakların üşümesi beraberinde birçok hastalığı da getirir. Özellikle kadınların regl dönemlerinin çok sancılı geçmesinin nedenleri arasında ayak üşümesi de vardır.

Günlük Giyim İçin Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

13 Kasım 2017

Günlük yaşamda stilimizin bir parçası olan ayakkabıların seçimi çok önemli ve bir o kadar da detaylıdır.

Hakiki Deri Bayan Bot Önerisi

11 Kasım 2017

Ayakkabı diğer giysilere göre çok daha önem arz eden bir eşya. Ayağın tüm gün bu ayakkabının içinde kalması ve yürüyüşün bu ayakkabı ile sağlanması onun sağlıklı bir eşya olmasını zorunlu kılıyor.

Dünyada Moda Olan Botlar

11 Kasım 2017

Moda dünyası her yıl değişir ve yenilenir, geçmiş yıllardaki moda olan ürünler farklılıklarla yeni yıla uyarlanır.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime Geçin (09.00-18.30) TIKLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.