Blog

Pinterestte Ayakkabı Modelleri

06 Aralık 2017

Ayakkabı bayan ihtiyacı olmaktan çok aksesuar amaçlı görsel tasarımlar haline dönüştü. Renk renk desen desen ve farklı materyaller ile süslenen ayakkabılar hem pahalı hemde her bayanın arzu ile sahip olmak isteyeceği şekilde pinterestte ayakkabı diyarında sergilenmektedir.

Yılbaşı İçin Kırmızı Ayakkabı

05 Aralık 2017

2018 yılına girmeye sayılı günler kala özellikle bayanların alış veriş tutkuları yeniden kabarır. Yılbaşı ön hazırlığı olarak kırmızı rengin uğuruna inananlar ve yılbaşı olarak çağrışım yapan bu renk vitrinlerde iğneden ipliğe her eşyada görünmeye başladı. Dünya bu aralar yalnızca kırmızıya boyandı gibi.

Yeni Sezon Kış Modası

04 Aralık 2017

Kış sezonunun gelmesi ile birlikte insanlar modanın ne yönde olacağına dair bir takım meraklar içerisine girdi. Özellikle de kadınların yakından ilgilendiği yeni sezon kış modası bu sezonda farklı tasarımlar ve aykırı stiller ile ön plana çıkıyor.

İnternetten Ayakkabı Almak İstiyorum Neye Göre Alınır?

03 Aralık 2017

İnternet alışverişleri konusunda insanlar her zaman tereddüt içerisinde hissediyorlar. Birçok üründe internet üzerinden alışveriş yapmanın bir sakıncası olmazken her ürün aynı güvenilirliği vermiyor.

2018 Kış Ayakkabı Modası

03 Aralık 2017

Sonbahardan kışa geçilen dönemde 2018 senesinin kış modasını oluşturan ve oldukça göze çarpan pek çok ayakkabı bulunuyor.

Terlik Modası

01 Aralık 2017

Terlik hem giyilmesi son derece rahat hem de ferah olduğu için yaz aylarında sıkça tercih ediliyor. Ev terlikleri ayağı soğuktan korurken dışarıda giyilen terlikler de ayağın sıcaktan etkilenmesini engelliyor.

Sivri Burun Babet Kombinleri

30 Kasım 2017

Babet ayakkabılar, günlük kullanımda çok rahat edilen ayakkabı türleridir. Genç, yaşlı, orta yaşlı herkes tarafından tercih edilen ve günlük olarak sürekli kullanılan modellerdir.

Gelin Ayakkabısı Yaptırma

29 Kasım 2017

Her gelin adayı düğününde giyeceği gelinliğin ve bu gelinlik ile kullanacağı ayakkabı, gelin tacı, gelin çiçeği gibi parçaların kusursuz olmasını ister.

Gelin Buketi Yapımı

28 Kasım 2017

Kadınların hayatları boyunca bekledikleri o özel günde her şeyin kusursuz olmasını ister. Günün anlamı olan gelinlik ise rüyaların gerçeğe dönüştüğünün belirtisidir.

Gelin Ayakkabısı Hangi Renk Olmalı

27 Kasım 2017

Evlilik arefesinde olan bayanların en çok dikkat edip özen gösterdiği ayrıntı giyecekleri gelinlik ve bu gelinliğe ait ayakkabı ve aksesuarlardır.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime Geçin (09.00-18.30) TIKLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.