instagram takip
Sağlık İçin Daha Çok Hareket
21 Temmuz 2017

Sağlıklı ayaklar için sağlıklı ayakkabı seçimine dikkat edilmelidir. İnsan vücudunun tüm ağırlığını çeken ayaklara hem sağlıklı hem modern ayakkabılar bulmak mümkün oluyor. Hareketlerinizin anlam bulduğu hem moda hem sağlıklı ayakkabılara ulaşmak için özel ürünleri keşfedebiliyorsunuz. Üstelik bu ayakkabıları doğru seçim ile en son modaya uygun tarzda kullanabiliyorsunuz. Ayakkabının topuk yüksekliği herkes için önemlidir. Ayağa uygun numaraya sahip olunmalı ve kalıba dikkat edilmesi gerekiyor.

Kır Düğünü Ayakkabıları
20 Temmuz 2017

2017 yılının kır düğünü ayakkabıları çeşitleri içerisinde en popüler olan modellerin seçimini insanlar İnternet siteleri üzerinden yapabilir. Yaz ayları düğün aylarıdır ve mutlaka herkesi yakın çevresinden biri bu aylar içinde evlenir. İnsanların her daim düğünlerde giyebileceği ayakkabılarını olması gerekmektedir. Bu ayakkabılar aynı zamanda sadece düğünde giyilmek yerine bunun dışında bazı özel günlerde de giyilebilecek nitelikte olması gerekiyor. Uzun ömürlü ve çeşitli kullanıma müsait ve uygun ürünler sık olarak insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kır düğün ayakkabıları da bu ürünler arasında yer almaktadır. Her insan gidilecek ve tüm dostlarının yer alacağı bir düğünde şık görünmek ister ve bunun yolu en başta güzel ve şık görünümlü bir ayakkabıya sahip olmaktan geçer.

Yaz Akşamı
20 Temmuz 2017

Yazın en sevdiğimiz vakitleri akşamları olsa gerek. Günün kavurucu sıcaklığından serin saatlerine ulaştığımız yaz akşamlarını evde geçirmek taraftarı olmayanlar vaktini dışarıda değerlendiriyor. Gerek serin bir yemek yemek için, gerek bir arkadaş topluluğuna katılmak için, gerek tek başına yaz esintisini hissederek bir kahve içmek için akşamını dışarıda değerlendirenler için akşam giyimlerinin şık ve günün yorgunluğundan uzak olması tercih ediliyor.

Tatilde Giyilecek Ayakkabılar
19 Temmuz 2017

Kadınların gardırobunda ayakkabıların her zaman özel bir yeri vardır. Çünkü her renk ve kıyafete uygun çeşitlilikte ayakkabılar kadınlar için hem şıklığın hem de feminen bir görünümün vazgeçilmezidir. Bu yüzden tatile giderken şıklığını ve güzelliğini de yanında götürmek isteyen kadınlar için tatilde giyilecek ayakkabılar önem taşır. Siz de tatile giderken valizime ne koyayım diye düşünüyorsanız, işte küçük birkaç öneri.

Efil Efil Çiçekli Elbise Zamanı
19 Temmuz 2017

Yaz aylarının gözdesi olan çeşit çeşit elbiseleri artık her mağaza ve dükkânda bulmanız mümkün. Rahatlığın ön planda olduğu ve kadınların vazgeçilmezi efil efil çiçekli elbise zamanı bu yaz.

Plaza Modası
18 Temmuz 2017

Saçları, makyajları, kıyafetleri hatta kullandıkları araba markalarına kadar sürekli yarış halinde olan, aslında birbirlerine benzeyen biraz da ön planda olma çabasında olan kadın tipleridir plazalar. Farklı oldukları kabul edilir. Ünlü markaların takipçisidirler.

Heyecan Dolu Ada Vapuru
18 Temmuz 2017

Tarihi ve doğal güzellikleri ile tadına doyulmayan, gezdikçe, yaşadıkça büyüyen, değeri artan bir şehir İstanbul. Böylesi bir şehirde, gidilesi görülesi yerler kadar, oralara giden yollar ve yolculuklar da maceranın ya da keyfin kendisi haline geliyor zaman zaman. Bu yolculuklardan bir tanesi de, İstanbul’un tadına doyulmaz güzelliği eşliğinde Adalar’a götürüyor İstanbulluları. İstanbul’un birbirinden şık kadınları için heyecan dolu ada vapuru macerası ise tiril tiril yazlık kombinler ve bunlarla uyumlu sandaletler ile başlıyor.

Piknik Keyfi Şıklığı
17 Temmuz 2017

Kadınların en çok önem verdiği alışveriş genellikle ayakkabı alışverişleridir. Ayakkabı denenerek ve ayağa uygunluğa göre özellikle akşamüstü saatlerinde alınmalıdır.

Mutluluğun Sırrı Alışveriş
17 Temmuz 2017

Yıllardır alışveriş yapmanın mutlulukla ilgisi konuşuluyor. Aslında insanlar bir şeyi satın alırken çok fazla düşünmezler. Ani bir karar vererek alışverişi gerçekleştirirler. Beyin tarafından bir şeyi satın almaya karar verildiği zaman ani bir pozitif duygu yüklenmesi yaşanır ve mutlu hissedilir. Ardından ise suçluluk duygusu ile karşı karşıya kalınabilir. Bu da yeniden iyi hissedebilmek için daha çok alışveriş yapma isteğine neden olur. Sevilen bir mağazaya ve ya alışveriş sitesine girildiği anda bile vücut kendini daha iyi hissetmeye başlar. Vücutta daha fazla dopamin üretilir. Dopamin; beynin ödül ve zevk merkezini harekete geçiren, mutluluk hissi veren bir nörotransmitterdir. Bazı kişilerde dopaminin yarattığı bu mutluluk bağımlılığa kadar gidebilir. Uzmanlar alışveriş tutkusunun, alkol, uyuşturucu gibi bağımlılıklar ile benzerlik taşıdığını söylüyor. Kadınlar ise bu konuda en çok eleştirilen taraf. Çoğu kadın çevresinde alışveriş kolik olarak nitelendirilir.

Ünlülerin Ayakkabıları
16 Temmuz 2017

Ayakkabı bir kadın için vazgeçilmezdir. Ayakkabısı süslü olan bir kadın kendini diğer kadınlardan farklı ve özel hisseder. Asırlar boyunca ayakkabı modelleri değişime uğramıştır. En güzel ayakkabıyı giymek bir kadın için bir lükstür. Giydiği bir kıyafete cüzi rakamları veren bir kadın bunu ayakkabı alırken göstermez. Ayakkabının en pahalısı, en tarzı onun olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.