Bot

GELİN BUKETİ

Gelin buketi beyaz gelinlikler içindeki gelinlerin en güzel aksesuarı. Gelinliğin rengine, makyaj tonuna ve düğün mekanına göre renk model seçenekleri oldukça fazla. Gerçek çiçeklerden yapılan çiçek demetleri düğün esnasında solduğu ya da yıprandığı için son dönemlerde gerçek kuru çiçeklerle karışık, gerçek çiçek dokulu yapay çiçekler daha çok tercih edilmeye başlandı.

Bu yapay çiçekler hatıra olarak da yıllarca saklanabilme özelliğine sahipler. En çok şakayık, lale, gül, papatya orkide ve lavanta çiçeklerinden gelin buketleri yapılıyor. Oldukça şık ve zarif bir görüntüsü olan bu çiçekler kuru başaklar ve tohumlu dallar ile karıştırıldıkları için oldukça doğal bir görüntü veriyorlar. Düğün konseptine uygun olarak mavi sarı beyaz kırmızı ve pembe renklerin ağırlık kazandığı gelin çiçekleri de hazırlanabiliyor.

Gelin Çiçeği 

Masum ifadesiyle gelin çiçeğine bakarken fotoğraf çekilmeyen gelin kalmadı. Siz de mutlu gününüzden düğün albümünüze bu otantik pozdan koyacaksanız güzel bir gelin buketi hazırlatmalısınız. Doğal çiçek görüntülü gelin buketleri düğün salonu süslemenizin konseptine göre dore veya lame renklerle süslenebiliyor. En çok gül, şakayık çiçekleri, lavantalar ve papatyalar tercih ediliyor. Özellikle kır düğünlerinde papatya gelin tacı ve ayakkabı süslemeleri ile takım kullanmak oldukça moda.

 

Gelin El Çiçeği

Bir zamanlar gelin buketlerini en çok taze beyaz güller süslerdi. Şimdi de en az doğal çiçekler kadar canlı ve şık duran özel yapım gül demetleri süslüyor. Beyaz gülün asaleti ve doğallığı hala ön planda.  Şakayık çiçeklerinin zengin ve renkli görüntüsü de gelinler için cezbedici. Damat için yaka çiçeği ve gelin tacı ile takım halinde satılan gelin buketleri gelinlerin yeni gözdesi.

Filtreler

37numara - Papatya Ayakkabı Gelin Buketi Gelin Tacı Takım 37numara - Papatya Ayakkabı Gelin Buketi Gelin Tacı Takım (1)
Papatya Ayakkabı Gelin Buketi Gelin Tacı Takım
499,00 TL
35 36 37 38 39 40 41 42 43
37numara - Gelin Seti Kuru Çiçekler Gelin Buketi Gelin Tacı Takım 37numara - Gelin Seti Kuru Çiçekler Gelin Buketi Gelin Tacı Takım (1)
Gelin Seti Kuru Çiçekler Gelin Buketi Gelin Tacı Takım
429,00 TL
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime Geçin (09.00-18.30) TIKLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.