Bot

YAĞMUR ÇİZMESİ

Yağmur çizmesi ister lastik çizme, ister naylon çizme, isterse plastik çizme diyelim, herkes kışın ayaklarını nemden koruyacak çizmeleri olsun ister.

Üşütmemek için pek çok yöntem deniyor olabilirsiniz ancak yağmur ve kar suyu ayaklara ulaşınca artık soğuğu engellemek imkânsız hale geliyor. Kış hastalıklarının çoğu ayaklarınızdan aldığınız bu nemli soğuğun etkisiyle yaşanıyor. Bu nedenle yağışlı günler için su geçirmez özellikli waterproof çizmeleri mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Hem uygun fiyatlarla hem de online alışveriş imkanıyla kolaylıkla sahip olabileceğiniz bu çizmeler için sitemizde kapıda ödeme ve taksit avantajları da var.

Su Geçirmez Çizme

Su geçirmez çizme modelleri yağmurda karda rahat dışarı çıkabilmek için oldukça elverişlidir. Nem geçirmeyen özel malzemelerden yapılan yağmur çizmeleri küçükten büyüğe tüm kadınlar için son derece kullanışlı bir ürün. Bu yüzden de rengârenk yeni modelleriyle gardıroplara hızlı bir giriş yaptılar. Düz siyah, kırmızı, ekoseli, kalpli, kürklü hatta topuklu her tarza uyan desenleri ile de şıklığından ödün vermeyenlerin gözdesi oldular…

Önceleri sadece mesleki ihtiyaçlardan veya iş kıyafeti gibi görülen bu çizmeler son birkaç yılda form değiştirerek modanın ve kadınların gözdesi oldular. Yağmurlu havalarda şehir hayatında günlük yaşamın içerisinde bile outdoor tarzın tercih edilmesi su geçirmez modellere duyulan ihtiyacın fark edilmesini sağladı. Bu ihtiyaca cevap veren kar çizmeleri de ısıyı içeriye hapsedip nemi dışarıda tutma özelliği ve kaymaz tabanlarla yağışlı günlerde rahat etmek için alternatif bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Kısa Yağmur Çizmesi

Kısa yağmur çizmesi, su geçirmez özelliği ve hafifliğiyle kadınlar dünyasında kışlık giyimin en gözde aksesuarıdır. Bu modeller içinde de en trend olanlar ekoseler, fosforlu renkler ve mat düz olanlardır.

Üretildiği malzemenin kalitesine ve özelliklerine göre farklı ağırlıklarda bulabileceğiniz gibi düz taban veya çeşitli topuk boylarında pek çok modeli mevcut. Şemsiyelerle ve yağmurluklarla kombinlenebilen renkli veya siyah yağmur çizmelerinin içi elyaf, kürklü veya termo taban olanları hem sıcak tutuyor hem de oldukça rahat.

Sezon sonu indirimli fırsatları kaçırmamak için siz de sitemize üye olun. Kampanyalardan önce sizin haberiniz olsun.

 

Filtreler

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime Geçin (09.00-18.30) TIKLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.