Yardım

Değişim,iade ve diğer bilgiler..Ayağıma olmadığı durumda ne yapabilirim ?

Satın almış olduğunuz ürünün ayağınıza olmaması durumunda numarasını değiştirme veya ürünü başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz.
Böyle biri durumda ürünü dilediğiniz kargo ile ücreti tarafınızdan ödenerek iletişim bilgilerindeki adresimize gönderebilirsiniz.Değişim istediğiniz ayakkabı numarasını yada başka bir ürün ise ürün kodunu ve numarasını kutunun içerisine not olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Satın almak için yada ürünleri görmek için mağazanız var mı ?

İstanbul Bostancı da showroom  bulunmaktadır. Sitedeki tüm modeller mevcuttur.İletişim bilgilerinden adresimize ulaşabilirsiniz.

Hem ürünlere hemde siteye güvenebilir miyim ?

Ürünlerimizi mağazada sunmak için imalatını yaptığımızdan güven duyabilirsiniz.Bizim müşterimiz olmanızın en büyük sebebi hem imalatçı hemde parakendeci olarak muhatap bulabilmenizdir.İnternet satışı için Türkiye'nin en profesyenel yazılımızı kullanmaktayız.Aynı zamanda kredi kartı ödemelerinde bankanın kendi sanal pos sistemi girdiğinden güveninirlik % 100 dür. Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için kapıda ödeme seçeneği sunmaktayız.


İade var mıdır ?

İade sadece ayıplı ürünlerde  yapılmaktadır. Cünkü tedarikçi firma değil üretici firma olduğumuzdan olmayan numarayı değiştirme, beğenmezseniz
başka bir ürün ile hatta beğendiğiniz bir ürünü aynı fiyata başka bir rengini size özel imalatını yapabilme seçeneği sunuyoruz.

Bazı ürünleriniz fiyatının yüksek olmasının sebebi nedir  ?

Ürünleri daha ucuza satmak mümkündür.Ancak fiyat politikamızın ''kaliteyi uygun fiyata satmak olduğundan'' bu fiyatların daha altına satıldığında kaliteden ödün vermek olacağını paylaşmak isteriz.Örneğin daha ucuza bir babet ile kıyas yapıldığında ucuz babeti 2 ay 10-20 tl lik fark ile 2 yıl giyebileceğiniz bir babet sunmaktayız.Diğer bir örnek ise 249 tl ye bir ayakkabı aslında aynı ayakkabının ünlü olan bir x markada aynı üreticiden alıp 2 katı fiyata satışta olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Memnun kalir mıyız ?

Fiyat politikamızda bahsettiğimiz gibi kaliteyi uygun fiyata sunmamız,üretici ve parakendeci olmamız ve en önemlisi bir müşterinin ne kadar müşteri getirdiğini yaşadığımız firmamızda, başarının tek satıştaki karda değil müşteriye olan yatırım da olduğunu bilmemizdir.Bundan dolayı tüm ekibimizle müşterimizi daimi müşteri yapma çabasındayız.