37numara.com Müşterileri İçin Alışveriş ve Ödeme Süreci

 

Almak istediğiniz ürünleri numara, renk özelliklerini seçerek "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, ürünü tekrar kontrol etmeden satın alma ihtimalini ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

Sitemize üye olmadan alışveriş yapılabilmektedir.  Ancak üyelerimiz ekstra avantajlı alışveriş imkânlarından yararlanabilmektedir. ‘’Yeni Üye’’ bölümüne girip sitemize kolayca üye olabilirsiniz.

Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görerek almadan önce kontrol edebilirsiniz.  Ayrıca ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, almaktan vaz geçtiğiniz bir ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz. Sitemizde yazan ürün fiyat bilgilerine KDV dahildir.

Beğendiğiniz ürünleri seçip numaralarını kontrol ettikten sonra satın alma işlemine geçebilirsiniz.

4 farklı ödeme seçeneğinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Peşin Ödeme

Kredi Kartı İle Taksitli Ödeme

Banka Havalesi İle Ödeme

Kapıda Ödeme

Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detaylar ekranınıza gelecektir.

Eğer ödemenizi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır.

Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir.

Tüm bankaların kredi kartları sistemimizde geçerlidir.

Havale yolu ile ödeyecekseniz TR 94 0006 7010 0000 0084 3784 15 nolu ‘’Erdal Saltık’’ adına kayıtlı hesaba not kısmına ‘’sipariş numarasını’’ yazarak yollayın.

Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiyseniz ürün size ulaşana kadar hiçbir ödeme yapmazsınız. Kargo ücretini yine 37numara.com öder. Ancak ürün bedeline 7 TL kapıda ödeme hizmet ücreti eklenir.

Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra "Satın Al" butonuna tıklayın. İşleminizin onaylandığı bilgisini görene kadar sayfadan çıkmayınız.

Yurtdışındaki müşterilerimiz de sitemizden alışveriş yapabilirler. Uçak kargo ücreti olan 65 TL alışveriş esnasında ürün bedeli ile birlikte ödenir.  Yurtdışı satışlarında kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişiniz tamamlanınca sistem size otomatik olarak bilgi e-maili gönderecektir E-mailinizdeki sipariş numarası ile ödeme ve sipariş takip işlemlerini gerçekleştirebilir tedarik  ve kargo sürecinizi izleyebilirsiniz.

Sipariş izleme sayfası yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.