Üyelik Hakkında

 

37numara.com sitesi üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar. Üye olmak oldukça kolay bir işlemdir. Yeni Üye sayfasına giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi hatasız doldurmanız alışveriş sonrasında iletişim ve kargo erişimi için çok önemlidir bu nedenle dikkatle doldurmanızı önemle rica ederiz.

Üyeliğinizi onaylamak sizi hiçbir yükümlülük altına sokmaz.

Alışveriş yapmanız durumunda Satış Sözleşmesini okuyup onaylamanız karşılıklı hakların korunması için önemlidir.

Sitemizdeki üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Alışveriş süreciniz bulunmadığı takdirde üyelik iptalinin ardından sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

37numara.com'dan gönderilen e- maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden ‘’Hesabım’’ bölümünde “Üyelik Bilgileri” alanında en altta bulunan e-posta listesi kutucuğundaki tik işaretini kaldırarak e-posta bülten aboneliği listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Üye girişi kısmından hesabınıza giriş yaparak üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Gerekli hallerde Müşteri Temsilcimizle görüşebilirsiniz.