Gizlilik ve Güvenlik
37numara.com, müşterilerine 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli alışveriş garantisi verir.Bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Sitemize üye olurken kaydettiğiniz bilgileri firmamız size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri profili oluşturmak ve ilgi alanlarınıza uyan içeriği sunmak için kullanmaktadır.Bu uyarlanmış içerik, reklamlar, ürün bilgileri ve kampanyalar içerebilir.Şahsi bilgileriniz kesinlikle kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere dışarıdan sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz.
Ödeme sürecinde istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin PayU güvenli ödeme sistemi üzerinden gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 
Firmamız müşterilerine ve üyelerine kampanyalar, yeni ürünler vepromosyonlar hakkında bilgilendirme yapabilir. Müşterilerimiz üyelik kaydı yaparken bildirimleri almak veya almamak seçeneğini işaretleme hakkına sahiptir. Ayrıca üyelerimiz hesabım bölümünden istedikleri zaman değişiklik yapabilirler.
37numara.com sitesinde ve site uzantılarındakitüm hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ve sitede yayınladığı bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme, yeniden düzenleme ve durdurma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlidir.
Çocuklar İle İlgili Gizlilik Politikası 
18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi Internet üzerinden bizimle paylaşmadan önce, lütfen ebeveyninize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız. 
Web sitemizin bazı bölümlerinde yarışmalar ve kampanyalar düzenleyebiliriz. Bu tür durumlarda, katılımcı çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin, isimlerini, yaşlarını ve e-posta adreslerini, ebeveyninin ismi ve e-posta adresi ile birlikte girmeleri ve bu bilgileri onların gözetiminde vermeleri zorunludur. Kampanyalara veya yarışmalara katılan ve bize yaşını bildiren çocuklar kazandığı takdirde, hediyenin teslimatı ve daha fazla kişisel bilgi almak üzere (çocuk ile değil) ebeveyni ile irtibata geçeriz. 37numara.com 18 yaşından küçüklerin, web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
Bize Ulaşın
Gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan ve görüşlerinizi öğrenmekten mutluluk duyacağız.