Türkiye’de internetten ilk ayakkabı satan firma olmanın ayrıcalığıyla… 2008 yılında Lame ayakkabı olarak kurduğumuz firmamız, mağazacılıkta yakaladığı başarının yanısıra 37numara.com e-ticaret satış sitesini kurup bu alanda da başarı sağlayarak ayakkabı sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Kısa sürede imalat, toptan ve perakende satışlarda yakaladığımız ivmemizin yanısıra hızla büyüyen ihracat hacmimizle de sektörde öncü firma haline geldik. Kendi tasarımımız özgün modeller, modayı takip ederek oluşturduğumuz koleksiyonumuz ve kişisel ayakkabı ihtiyacına yönelik ürün çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarttık. Uzun yıllar içerisinde firma olarak yüzbinlerce müşterimize hizmet sunduk. Her bir müşterimizden edindiğimiz tecrübeler bize daha büyük başarılar için yol gösterdi.

Müşteri odaklı çalışma anlayışı ve imalatçı olmamızın getirdiği avantajlarla internetten alışveriş alanında yaşanan pek çok soruna müşterilerimiz lehine çözümler ürettik. Özellikle numara değişimi, model değişimi ve ayakkabı garantisi, kişiye özel ayakkabı üretimi gibi pek çok alanda birebir iletişim ile online alışverişin en güvenilen markası olduk.

Türkiye içinde yakaladığımız bu başarımızı yurt dışına da taşımak arzusuyla yeni atılımlar yapmaktayız.

Yaptığımız çalışmalarla firmamızı global bir marka haline getirmeyi ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.