Konum Bilgilerimiz
37numara.com: Büyük Numara Bayan Ayakkabı ve Gelin Ayakkabısı
Lame Ayakkabı
37numara Bostancı mah.Yazmacı Tahir sok.Bürün apt.No:52/2 Bostancı İstanbul
Telefon:
530 242 91 02 - 216 358 37 37

Çalışma Saatleri
Showroom
Hafta içi 08:30-19:30
Hafta Sonu Cumartesi 09:00-19:30
Hafta Sonu Pazar ​12:00-19:00
İnternet Ofisi
Hafta içi 08:30-18:00
Hafta Sonu Cumartesi 09:00-14:00
Pazar TatilToplu Taşıma İle

Bostancı metro çıkışından sonra bostancı çarşıya giden minibüse binip son durakta indikten sonra sahile yürüyüp tam vapur iskelesinin karşı apartmanı cordon cafe yanında 2 katlı kahverengi apartmanda 2 katlı kahverengi apartmanda 37numara.com tabelasını göreceksiniz.

Kadıköy söğütlüçeşme durağında indikten sonra minibüsle ister otobüs yada minibüsle bostancı çarşıya, ister hemen durak çıkışında sarı dolmuşlara binerek sahilden gelerek bostancı son vapur iskelesinin karşı apartmanındaki cordon cafe yanı 2 katlı kahverengi binanın girişinde 37numara.com tabelamızı göreceksiniz.

Avrupa yakasından mecidiyeköy taksimden direk bostancıya Anadolu yakasından kadıköyden bostancıya gelip çarşıda inip sahile yürüyüp vapur iskelesinin tam karşısındaki iki katlı kahverengi binanın girişinde 37numara.com tabelamızı göreceksiniz.

Bostancı istasyonundan indiğinizde, üst geçitten sahil tarafından çıkıyorsunuz, karşınızdaki sokağa girip ilk sol sokağın köşesindeyiz. Kahverengi binada 37numara.com tabelasını göreceksiniz. Yürüme Mesafe süresi 1 dk.

ÖZEL ARAÇ İLE ULAŞIM

Fenerbahçe - Göztepe - Erenköy istikametinden sonra Bostancı ışıklara geleceksiniz. Bina sol tarafta kalıyor fakat giriş arka taraftan olduğundan araç ile 100 m ilerden sola döndükten sonra 200 m ilerde sahil yolu tabelasından girip soldaki çıkmaz sokağa girip ilk sağdaki apartmanda tabelamızı göreceksiniz. Hafta sonu binanın otoparkına aracınızı park edebilirsiniz.

Bostancı otobüs duraklarına geldikten sonra yol bitiminden sağa ve ilk sola köprünün üzerinden ışıklardan karşıya geçtikten sonra ilk soldan giriyorsunuz. 150 m ilerledikten sonra girer girmez ilk sağdaki binada 37numara.com logomuzu göreceksiniz. Hafta sonları binanın otoparkı müsait olduğundan park edebilirsiniz.

Bostancı tabelasından sağa girdikten sonra yaklaşık 1.5 km sonra 2. ışıklarda tam karşınızdaki alt geçitten devam edin. 700 m sonra 2. alt geçit gelecek ve çıktığınızda tek yön olan sağdan devam edin. 50 m solda sahil yolu tabelası göreceksiniz girdikten sonra ilk soldaki çıkmaz sokağa girince ilk sağdaki binada 37 logosunu göreceksiniz. Hafta sonları binanın otoparkı müsait olduğundan aracınızı park edebilirsiniz.

İletişim Formu